TINGIMUSED PEORUUMIDE ÜÜRIMISEL:  

Õhu Ruumi, Tähtede Allee, Maagia Maailma ning Labürindi peoruumi üürihind sisaldab 15 batuudikeskuse pääset-käepaela, mis tagab peo jooksul kõikide atraktsioonide kasutamise võimaluse Skypark batuudikeskuses. Rõdu hind sisaldab 20 pääset-käepaela.

Juhul kui peol osaleb rohkem külalisi, kes soovivad kasutada atraktsioone ning hüpata batuudil, tuleb osta lisapilet. Lapsevanemad, kes ise atraktsioone ei kasuta, käepaela omama ei pea.

Peoruumi broneerimishind sisaldab peoruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale. Peoruumi ettevalmistusaeg on 15 minutit. Peo lõppedes palume ruumi viivitamatult koristada ning õigeaegselt vabastada (eraldi koristusaega ei ole), et meeskond saaks ruumi järgmiseks peoks ette valmistada.
 
Mis tahes peoruumide üürimisega kaasnevate lisateenuste kinnitamine toimub telefoni või elektronposti (meili) teel.

Palume külastajatel kaasa võtta sisejalanõud, milleks sobivad kas võimlemissussid või kummitallaga jalanõud, mis on sileda talla või õrna mustriga. 

Peoruumis on mikrolaineahi, veekeetja, kohvimasin ja ühekordsete nõude komplekt 15le (taldrikud, topsid, kahvlid, koogitaldrikud, koogilusikad ning salvrätikud). Rõdul on komplekt 20 külastajale. Tarbitavad toidud ja joogid võivad külastajad peoruumi kaasa võtta.

Kohviku töötaja käest saab vajadusel küsida peoruumis kasutamiseks vaase, kausse, kandikuid, tordilabidaid, nuga ja morsikanne. Külmkapi kasutamise vajadusel palume pöörduda kohvikutöötaja poole.

Sünnipäevapeol osalejad saavad lauamänge ilma lisatasuta laenutada kohvikust, igas peoruumis on mängude nimekiri.
Peoruumist toiduga väljumine on keelatud, sest see võib kahjustada SkyPark OÜ vara. SkyPark OÜ-l on õigus nõuda kahju täies ulatuses hüvitamist, eelkõige toiduga kahjustatud vara taastamise väärtuses.
SkyPark OÜ ei osuta lapsehoiu teenust, seega ei vastuta peol viibivate laste eest ega teosta laste üle mis tahes järelevalvet. Lapsed on lapsevanema või peoruumi broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi peol viibivate laste tegevust.

Peoruume on võimalik broneerida kuni 3 kuud ette.
Eduka broneerimisel saadetakse broneeringu tegijale automaatselt broneeringu kinnitus sisestatud e-posti aadressile. Juhul kui e-kirja (meili) ei tule, palume kindlasti Skypark batuudikeskusega koheselt ühendust võtta telefoni teel, helistades numbrile 656 8400.

Broneeringu eest tasumine:

Broneeringut teostades saate valida, kas tasute üüritasu ettemaksu (35 EUR) või koheselt kogu üürisumma. Üürisumma suurus sõltub üüritavast peoruumist ja peo toimumise nädalapäevast. Tasudes üüritasu ettemaksu, on võimalik ülejäänud üüritasu maksta Skypark batuudikeskuses kohapeal peole saabudes kas sularahas või pangakaardiga peo toimumise päeval.

Juhul kui klient tühistab peoruumi broneeringu 14 kalendripäeva enne planeeritud üritust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks täies ulatuses. Juhul kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 14 kalendripäeva enne ürituse algust, jääb tasutud üüritasu summa deposiiti, mida on võimalik kasutada 1 kalendriaasta jooksul alates broneeringu üüritasu SkyPark OÜ arveldusarvele laekumise päevast.

Üüritasu on võimalik tasuda kas pangalingi kaudu või ülekandega. Pangalingi kaudu saavad tasuda SEB, SWEDBANK või NORDEA kliendid. Kliendid, kellel ei ole SEB, SWEDBANK või NORDEA arveldusarvet, saavad tasuda ülekandega. Kasutades ülekande võimalust, kuvatakse SkyPark OÜ pangarekvisiidid broneeringu lõpus ning saadetakse automaatselt ka kliendi e-postile (meilile).
 
Ülekandega ei saa broneeringut teostada juhul, kui peoruumi broneeringu tegemisest kuni ürituse toimumiseni on vähem kui 7 kalendripäeva.

Juhul, kui üüritasu ülekandega tasumisel makse ei laeku 3 (72 tundi alates broneeringu teostamisest) kalendripäeva jooksul (kaasa arvatud puhkepäevad ning riiklikud pühad), kustub broneering automaatselt.
 
SkyPark OÜ ei vastuta broneeringu kustumisest tuleneda võivate kahjude eest.


Pangarekvisiidid:
Skypark OÜ
SEB EE141010220096342018
Swedbank EE982200221045217747
Nordea Pank EE041700017002697378

E. 17. dets T. 18. dets K. 19. dets N. 20. dets R. 21. dets L. 22. dets P. 23. dets
E. 24. dets T. 25. dets K. 26. dets N. 27. dets R. 28. dets L. 29. dets P. 30. dets
E. 31. dets T. 1. jaan K. 2. jaan N. 3. jaan R. 4. jaan L. 5. jaan P. 6. jaan
E. 7. jaan T. 8. jaan K. 9. jaan N. 10. jaan R. 11. jaan L. 12. jaan P. 13. jaan
Confirm booking